eytemiş web tasarım
Bizi Paylaşın
Aşağı Kaydır
Anasayfaya Git
Hizmetlerimiz

Web Tasarım

Bir web sitesine sahip olmak savaşın sadece bir parçasıdır. Profesyonel olması gerekiyor. Çekici olması gerekiyor. Ama en önemlisi, çalışması gerekiyor. Profesyonel ekibimiz, her boyuttaki işletmeye web tasarım ve geliştirme hizmetleri sunmaktadır. Sizide aramızda görmekten mutluluk duyarız

01.

Web Yazılım

Firma olarak geliştirdiğimiz web yazılımı ile; bireysel veya kurumsal firmaların istekleri analiz edilerek, geliştirmeye açık güvenilir ve modüler bir yapıya sahip bir yazılım ortaya çıkarılmaktadır. Web Yazılımın her aşamasını Eytemiş ekibi oluşturduğu için sonrasında geliştirmelere açık, güvenlik açığı olmayan, son teknolojiyi takip eden bir alt yapı oluşturulur.

Eytemiş Web Yazılım
02.

Dijital Tasarımlar

Tasarım dünyasına farklı pencereden bakmanızı sağlayabiliriz. Logodan Kurumsal Kimlik Oluşturmaya, Katalogtan Arayüz Tasarımlarına, Ürün ambalaj tasarımlarından Afiş tasarımlarına kadar bir çok alanda hizmetinizdeyiz.

Eytemiş Grafik Ajansı
03.

Dijital Pazarlama

Ürününü ya da hizmetini online platformlarda satışa çıkarabilir, ve ya hazırda olan işinizi pazaryerlerinde müşterilerinize ulaştırabilirsiniz. Pazaryeri Optimizasyonları, Entegrasyonlar ve ürün danışmanlığı için yanınızdayız.

Eytemiş Dijital Pazarlama
04.

Projenizi sipariş etmeye hazır mısınız?

© Eytemiş 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Bize Yazın
Kapat