eytemiş web tasarım
Bizi Paylaşın
Aşağı Kaydır
Anasayfaya Git

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Dijital Tasarım
Kurumsal Kimlik

Arkadaş canlısı ve profesyonel grafik tasarımcılarız

Eytemiş
Hadi Başlayalım
// Tasarım
Dijital Tasarım
Dijital Tasarım

İzmir Kurumsal Kimlik

İzmir merkezli lider bir reklam ajansı olarak Eytemiş Web, markalaşma ve kurumsal kimlik gelişimi yoluyla şirketlerin web üzerinde ve çevrimdışı olarak büyümesine yardımcı olabilecek bir danışmanlık hizmeti sunuyor, böylece bir marka, bir ürünün veya hizmetin belirli bir kaliteye sahip olduğu 'vaadini' taşıyor onu özel ve benzersiz kılıyor.

Bir markanın yönetilme ve sunulma şekli bir şirketin başarısı için kritik öneme sahiptir. Ürün veya hizmetlerinin kalbinde yer alan benzersiz değerleri ve nitelikleri başarıyla ileterek şirketlerin marka konumlandırmalarını güçlendirmelerini sağlıyoruz.

Marka, bir şirkete, ürüne veya hizmete bağlı tüm bilgilerin sembolik bir düzenlemesidir. Bir marka veya kurumsal kimlik , bir üretici tarafından üretilen ürünler arasında beklentiler yaratmaya hizmet eder. Bir marka genellikle tüm pazarlama materyallerinde kullanılabilecek açık bir logo tasarımı, yazı tipi ve tipografi yapısı, renk şemaları ve semboller içerir.

Marka bilincinizi geliştirmek için sizinle birlikte çalışabilecek yaratıcı bir ajans seçmek zor bir seçim olabilir, ancak yaratıcı marka bilinci oluşturma yoluyla işinizi başarılı kılacak deneyime ve kapasiteye sahibiz.

Yaratıcı Ajansınız olarak Eytemiş Web'i seçin Eytemiş Web, ister çevrimiçi ister çevrimdışı bir işletme için geliştirilecek olsun, marka bilinci oluşturma ve kurumsal kimlik gereksinimleriniz konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Özellikleri
Adobe Illustrator
80%
Adobe After Effects
75%
Adobe Photoshop
90%
CorelDRAW
90%
Takip Et :

PROJENİZİ SİPARİŞ ETMEYE HAZIR MISINIZ?

© Eytemiş 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Bize Yazın
Kapat