eytemiş web tasarım
Bizi Paylaşın
Aşağı Kaydır
Anasayfaya Git

Mobil Uygulama Ajansı

İzmir
Mobil Uygulama

Bir mobil uygulama ilgi çekici, gezinmesi kolay ve hedef kitlenize
odaklanmış olmalıdır.

Eytemiş
Hadi Başlayalım
// Uygulama
Mobil Uygulama
İzmir Mobil Uygulama

Mobil Uygulama Tasarımı

Uygulamalarımız Hızlı, Esnek, Duyarlı ve SEO'ya hazırdır.

Markanızı bir kullanıcının dijital dünyasının merkezine yerleştirerek benzeri görülmemiş bir görünürlükten yararlanın. Başarılı bir mobil uygulama, diğer cihazlardan daha fazla kullandıkları cihazda sizi kullanıcının parmaklarının ucuna getirir. Tüketiciler, işletmeler veya personeliniz için, mobil uygulamalar kolaylık sağlamak için mevcuttur. Kolay kullanım, basit işlevsellik, sorunsuz entegrasyon ve hızlı yükleme hızlarıyla deneyimlerinizi zahmetsiz hale getirmek istersiniz, böylece uygulamanız sorunsuz bir şekilde çalışır.

İşte bu noktada devreye giriyoruz. Uygulamanızı oluşturmak ve amacını yerine getirmesini sağlamak için tasarım, geliştirme ve teknik uzmanlığa sahibiz.

İzmir Web özelliklerinizi karşılamak için iOS ve Android uygulamaları tasarlayan ve oluşturan özel bir mobil uygulama geliştiricileri ekibine sahiptir. Geliştiricilerimiz iOS, Android ve çapraz platform için uygulamalar oluşturmak için Java, Objective-C, Swift, Native React ve HTML5 kodlama dillerini kullanıyor.

Kullanıcılarınız için

Deneyimli tasarımcılarımız ve geliştiricilerimiz, uygulamanızın amacını ve hedef kitlenizi anlamak için sizinle birlikte çalışır. En son teknolojiler hakkındaki bilgilerimizi ve kullanıcılarınızla ilgili araştırmalarımızı kullanarak, kullanıcı isteklerini en iyi şekilde sunmak için tasarımlar ve işlevsellik konusunda size tavsiyelerde bulunacağız. Ayrıca, proje ilerledikçe, tasarım değişikliklerinde her zaman ön planda olmasını sağlıyoruz.

Özellikleri
CMS (Yönetim Paneli)
100%
Android
100%
HTML5
100%
Apple
70%
Takip Et :

PROJENİZİ SİPARİŞ ETMEYE HAZIR MISINIZ?

© Eytemiş 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Bize Yazın
Kapat