eytemiş web tasarım
Bizi Paylaşın
Aşağı Kaydır
Anasayfaya Git

Mobil Web Tasarım Ajansı

Mobil
Web Site Tasarımı

Bir web sitesi ilgi çekici, gezinmesi kolay ve hedef kitlenize
odaklanmış olmalıdır.

Eytemiş
Hadi Başlayalım
// Web Tasarım
Web Tasarım
İzmir Web Tasarım

Mobil Web Site Tasarım

Sitelerimiz Hızlı, Esnek, Duyarlı ve SEO'ya hazırdır.

Herhangi bir akıllı telefon, tablet veya dizüstü bilgisayarda kullanımı kolay mobil web siteleri geliştirir ve optimize ederiz. Mobil web tasarımı, web testi ve PHP, HTML ve CSS kodlamasını kullanan mobil cihazlar için optimizasyon konusunda uzmanız. Mobil site geliştirme ve SEO konusunda uzmanız.

Neden Mobil Web Tasarımı

Mobil ve masaüstü cihazlar arasındaki savaş, 2 yıl önce mobil cihazlar tarafından kazanıldı. İnternetin varlığında ilk kez, mobilden (akıllı telefonlar ve tabletler) gelen web trafiği masaüstü bilgisayarların trafiğinden daha yüksekti.

Yeni bir çağ doğdu, mobil kullanıma hazır web siteleri çağı. Bir web sitesini görüntülemek için en popüler cihaz artık masaüstü bilgisayar değil, cep telefonu.

Mobil kullanıma hazır (duyarlı) web siteleri, Mobil Uygulamalardan daha iyi. Bir Mobil Uygulama kurulum gerektirir ve yalnızca bir işletim sistemi ile sınırlıdır, ancak bağımsız bir mobil kullanıma hazır web sitesi herhangi bir cihazdan, herhangi bir tarayıcıdan ziyaret edilebilir ve yine de harika görünebilir.

Özellikleri
CMS (Yönetim Paneli)
100%
Responsive
100%
HTML5
100%
PHP
70%
Takip Et :

PROJENİZİ SİPARİŞ ETMEYE HAZIR MISINIZ?

© Eytemiş 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Bize Yazın
Kapat