eytemiş web tasarım
Bizi Paylaşın
Aşağı Kaydır
Anasayfaya Git

Responsive Web Tasarım Ajansı

Responsive
Web Tasarım

Bir web sitesi ilgi çekici, gezinmesi kolay ve hedef kitlenize
odaklanmış olmalıdır.

Eytemiş
Hadi Başlayalım
// Web Tasarım
Web Tasarım
İzmir Web Tasarım

Responsive Web Tasarım

Neredeyse modern bir web sitesinin duyarlı olması gerektiğini söylemeye gerek yok. İşletmenizin dijital bir mevcudiyete sahip olmasını istiyorsanız, kullanıcıların mobil, tablet ve masaüstünde tam deneyime sahip olduğundan emin olmanız gerekir.

Cep telefonları en popüler cihazlardır, bu nedenle çeşitli ekran boyutları kullanılabilir ve ölçeklenebilir bir site istersiniz. Kullanıcılarınız bir numaralı önceliğinizdir, bu nedenle hangi cihazı kullanırlarsa kullansın tutarlı bir deneyim yaşadıklarından emin olmanız önemlidir.

Yaptığımız Siteleri kullanıcıları düşünerek tasarlıyoruz. Mobil cihazlara uygun siteler bir zorunluluk olduğu için, sitenizin en başından bir mobil cihazda nasıl görüneceğini planlıyoruz. Tasarımcılarımız işlerini biliyor, web sitenizi duyarlı olacak şekilde inşa edecek ve çalıştığından emin olmak için test edecekler. Yüzlerce duyarlı web sitesi tasarladık ve işletmenizin harika görünmesini sağlayan yüksek kaliteli, profesyonel bir site oluşturacağız.

WEB TASARIMCISI

Bir mobil sitenin kullanıcılara mümkün olan ilk fırsatta girmesi gerekirken aynı zamanda bir masaüstü kullanıcısının göreceği içeriği sunması gerekir; gezinmesi zor veya yavaş yüklenmesi her şeyden vazgeçmenize neden olur.

Duyarlı web tasarımı nedir?

Duyarlı tasarım, mutlak pikseller veya noktalar yerine akışkan ızgaraları ve yüzdeleri kullanır, böylece web siteniz kullanılan cihazın ekran boyutuna yanıt verebilir ve bunlara uyum sağlayabilir.

Duyarlı bir web sitesi oluşturmak biraz daha zaman alır, ancak uzun vadede paradan tasarruf etmenizi sağlar, çünkü gelecekteki geliştirme ve dijital pazarlama maliyetlerini düşük tutarak arama için güncelleme, geliştirme ve optimizasyon için tek bir web siteniz olacaktır.

Her şey kullanıcı deneyimi ile ilgili

Kullanıcılarınızın web sitenizle etkileşime girdiklerinde en iyi deneyimi yaşaması gerekir. Site aynı içeriğe sahip olmalı, ancak kullanılan cihaza bağlı olarak ölçeklenmeli ve ayarlanmalıdır. Ve en önemlisi, kullanıcıların istediğiniz eylemleri gerçekleştirmesini sağlamak için kullanımı ve gezinmesi kolay olmalıdır.

Önceden planlıyoruz ve hedef kitlenizi ve sitenizle nasıl etkileşime gireceklerini düşünüyoruz. Ve tasarım aşamasında, masaüstü, tablet ve mobil cihazlar için tel çerçeveler ve tam renkli maketler göstereceğiz, böylece tam olarak nasıl görüneceğini biliyorsunuz.

Özellikleri
CMS (Yönetim Paneli)
100%
Responsive
100%
HTML5
100%
PHP
70%
Takip Et :

PROJENİZİ SİPARİŞ ETMEYE HAZIR MISINIZ?

© Eytemiş 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Bize Yazın
Kapat