eytemiş web tasarım
Bizi Paylaşın
Aşağı Kaydır
Anasayfaya Git

Search Engine Optimization

Arama Motoru Optimizasyonu
SEO

Yatırım getirisi sağlayacak veri odaklı SEO stratejisiyle sitenizin
organik arama potansiyelini en üst düzeye çıkarın.

İzmir SEO
Hadi Başlayalım
// web SEO
SEO
seo
Arama Motoru Optimizasyonu

Search Engine Optimization (SEO)

SEO (Search Engine Optimization), sitenizi arama motorları için daha görünür hale getirir ve bu da potansiyel kullanıcılar ve ya müşteriler için daha kolay erişilebilir olmasını sağlar. SEO, aksi takdirde bir rakibin markasından aynı ürünleri veya hizmetleri seçecek olan kişiler arasında markanızın bilinirliğini artırır .

En üst sıralardaki arama sonuçları, kullanıcının arama sorgusu için en alakalı web siteleri olmalıdır. Stratejiniz, etkileşimde bulunacak ve dönüşüm gerçekleştirecek kullanıcıları çekmeye odaklanmalıdır. Yalnızca doğru kelime sonuçlarını hedeflemenizle kalmaz, aynı zamanda en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için açılış sayfalarınızın kullanıcıya göre uyarlanması gerekir.

Arama motoru optimizasyonu kampanyamızı bilgilendirmek için web sitenizi, hedef kitlenizi ve rekabeti araştırır ve analiz ederiz. Daha sonra, web sitenizi çevrimiçi olarak dikkatlice tanıtırken, içeriği ayarlamak, tasarımı geliştirmek ve site sağlığını iyileştirmek için bir plan hazırlayacağız.

Araştırma . Denetim . Analiz .

Her işletme ve web sitesi farklıdır, bu yüzden müşterilerimiz için her zaman uygun bir strateji oluştururuz.

Size sonuç verecek bir strateji sunmak için işinizi, hedeflerinizi ve rakiplerinizi anlamamız gerekiyor. Aramadaki mevcut performansınızı analiz etmek için anahtar kelime ve rakip araştırmasıyla başlayacağız. Rakiplerinizin web sitelerini incelemek, sizinkinden en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğiniz konusunda çok değerli bilgiler sağlayacaktır. Bu, mevcut sitenizle ilgili güçlü ve zayıf yönleri ve iyileştirme fırsatlarını vurgulayacaktır.

Araştırma ve bilgimize dayanarak önerilerde bulunacağız ve web sitenizin performansını ve hedeflerinizi izlemek için Google Analytics ve SEO yazılımımızı kullanarak uygun bir arama motoru optimizasyonu stratejisi tasarlayacağız.
Toplanan verilere dayanarak, gerektiğinde web sitelerinde değişiklik ve güncelleme yaparak tepki gösterecek ve yanıt vereceğiz.

Teknik SEO

Sitenizin sağlığını takip etmek çok önemlidir. Kullanıcıların ve Google'ın web içeriğine erişmesini mümkün olduğunca basit hale getirmek istiyorsunuz. Teknik SEO, dizin oluşturma sorunlarına, bozuk bağlantılara ve tarama anormalliklerine bakar.

Web sitenizin sağlığını izlemek ve yönetmek ve bunlardan haberdar olmak için Search Console gibi Google ürünlerini ve üçüncü taraf araçlarını kullanıyoruz.

Yerinde SEO

Sayfa içi arama motoru optimizasyonu, kullanıcıların istediği bilgileri sunmak için tasarım ve içeriği geliştirmeye odaklanır. Kopyalamak için sadece anahtar kelimeler eklemekten daha fazlası; tasarım ve kopyanın bir kullanıcının yolculuğunu nasıl etkilediğini düşünmelisiniz. İçeriğini son kullanıcıya odaklayan bir site, doğal olarak bir ürün veya hizmet teklifini tanımlamak için alakalı arama terimlerini içerecektir.

SEO ekibimiz, Google'ın sizinki gibi işletmelere yardımcı olmak için sunduğu çok sayıda bilgiden tam olarak yararlanarak Google'ın en iyi uygulamasını kullanır.

Google algoritmasını geliştirdikçe arama stratejisi sürekli güncellenmektedir, bu nedenle trendlerin, yeni tekniklerin ve fikirlerin farkında olabilmemiz için sektördeki düşünce liderlerini sürekli olarak öğrenir ve takip ederiz.

Kullanıcı amacını analiz ederek ve içeriği buna göre ayarlayarak sayfa içi SEO'ya kullanıcı merkezli bir yaklaşım uyguluyoruz. Bu, web sayfamızın temel ilkelerini doğru yapmak için yönergeleri uygularken, sitenizi geri kalanını aşacak şekilde sürekli olarak gelişmiş bir deneyim oluşturmaya çalışıyoruz.

İşbirliğinin başarılı arama motoru optimizasyonu kampanyaları yürütmenin anahtarı olduğuna inanıyoruz. İşiniz, hedefleriniz, hizmetleriniz ve ürünleriniz konusunda uzmansınız. Bu nedenle, bilginizin ve uzmanlığınızın pazarlama stratejimizin merkezinde olması mantıklıdır. Devam eden kampanya planımızı bilgilendirmek için hedeflerinizin, kitlenizin ve arama en iyi uygulama anlayışımızın kombinasyonunu anlamaya zaman ayıracağız

Sosyal Medya ve Site Dışı SEO

Web sitenizin internette nasıl göründüğü önemlidir. Markanızın tutarlı bir şekilde temsil edilmesini sağlamak ve web sitenizin güvenli ve güvenilir olmasını sağlamak önemlidir. Site dışı SEO, erişim, marka bilinirliği, sosyal görünürlük, üçüncü taraf inceleme siteleri ve hatta Google My Business ve Bing Places listelerinize bakar. Web sitenizin bu harici kanallardan en iyi şekilde yararlandığından emin olmak için bunları kampanyanızın bir parçası olarak izler ve yönetiriz.

Ayrıca, mevcut backlink profilinizi yönetmeye çalışıyor ve size bağlantı verebilecek düşük kaliteli web sitelerini inceliyoruz. Herhangi bir backlink stratejisi, sitenize bağlanan alan adlarının kalitesini ve alaka düzeyini doğal olarak iyileştirmeye odaklanmalıdır.

Özellikleri
Google
99%
Yandex
99%
Bing
90%
Yahoo
90%
Takip Et :

PROJENİZİ SİPARİŞ ETMEYE HAZIR MISINIZ?

© Eytemiş 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Bize Yazın
Kapat