eytemiş web tasarım
Bizi Paylaşın
Aşağı Kaydır
Anasayfaya Git

Sosyal Medya Ajansı

Dijital Pazarlama
Sosyal Medya

Başlamak için bugünden daha iyi bir zaman yok

Eytemiş
Hadi Başlayalım
// Web Sosyal
Sosyal Medya
sosyal medya
Sosyal Medya

Neden bir sosyal medya stratejisi var?

Marka bilinirliğini artırmak, ilişkiler kurmak ve hizmetlerinizi ve ürünlerinizi kitlenizle paylaşmak. Toplu olarak, sosyal medya platformları her ay milyarlarca ziyaret alır ve işletmelere ziyaretçi çekmek ve satışları artırmak için birçok fırsat sunar. Arama motoru trafiği daha yüksek bir dönüşüm oranına sahip olsa da, potansiyel trafik, marka bilinirliği etkinliği ve arama motoru optimizasyonu için sahip olduğu olumlu etkiler nedeniyle sosyal medya göz ardı edilmemelidir.

Eytemiş Web bir strateji geliştirebilir ve sosyal medya kanallarınızı yönetebilir. Bir ağ ve iş ilişkileri kuracağız, hedeflediğiniz kişiler veya şirketlerle takipçilerinizi büyüteceğiz, etkileşimler yoluyla markanızı ve güveninizi oluşturacağız ve hizmetlerinizi doğru şekilde tanıtacağız.

Sosyal Medya Nedir?

Sosyal medya, ağınızdaki markanızı, hizmetlerinizi veya ürünlerinizi yeniden bilgilendirmek için içerik paylaşmak ve ilişkiler kurmakla ilgilidir.

Popüler Sosyal Medya Platformları

instagram
GooglePlus
Facebook
linkedin

Sosyal Medya Kitleniz

Kitleniz, sosyal medya kanalları aracılığıyla bağlı olduğunuz kişilerden veya şirketlerden oluşur. Eytemiş Web kitlenizi ilgili topluluklar, rakiplerin takipçileri, sosyal gruplar ve ilgili soru ve cevaplara katılım yoluyla oluşturur.

Bu strateji, işiniz için takipçileri toplamaktan daha fazla maruz kalma ve etkileşim kazanacak ilgilenen kişilerden oluşan bir ağ oluşturur.

Bir ağ oluşturmak zaman alır ve sosyal medya üzerinden başarılı bir şekilde pazarlamanın tek yolu mevcut ve potansiyel müşterilerle olumlu ilişkiler kurmaktır.

Sosyal medya stratejiniz

Sizi ve işletmenizi değerli zamanınızdan tasarruf etmek için sosyal medya pazarlamanızı yönetiyoruz. İşletmenizin gereksinimlerini ve hedeflerini karşılamak için özel bir strateji tasarlayıp uygulayacağız. Bilgi ve uzmanlığımızı kullanarak, geniş bir yelpazedeki sosyal medya platformlarını optimum şekilde kullanıyoruz.

Sosyal Medya, müşterilerin tedarikçilerle etkileşim biçimini hızla değiştirebilir ve bunun tersi de geçerlidir. Artık çevrimiçi olarak belirli bir pazara ulaşmak, ilgili pazara ilgili içeriği tanıtmak ve doğrudan düzenli olarak etkileşim kurmak mümkün. Başarılı dijital pazarlama stratejileri oluşturmada, mevcut ve potansiyel müşterilerinizin söylediklerini dinlemenize ve size hızlı bir şekilde yanıt verme şansı vermenize olanak tanıyan önemli bir araç haline gelmiştir. Bunu yaparak daha yakın ilişkiler kurar ve güven kazanırsınız.

Bir sosyal medya stratejisinin dijital pazarlamaya entegre edilmesi oldukça etkili olabilir ve yararları göz ardı edilmemelidir. Siz veya işiniz paylaşmaya değer bir şey başardıysa, sosyal medya bu mesajı almanın harika bir yoludur. Facebook, İnstagram, Twitter ve Google+, ilginç içeriklerin keşfedilmesi ve paylaşılmasıyla ilgilidir - ve daha büyük ve genellikle yeni bir kitleye görünür olması için içeriğinizin beğenilmesi, yorumlanması veya paylaşılması yalnızca işletmenizin takipcilerinin olmasını gerektirir.

Sosyal medya işinize nasıl fayda sağlayacak?

Marka bilinirliği

Markanızı sosyal medya aracılığıyla tanıtmak, kitlenizi ve web sitenizin trafiğini artıracaktır.

Çapraz Tanıtım

Sosyal medya kitlenizi tanıtmak ve sosyal etkinliği web sitenizle ve e-postalarınızla entegre etmek olası satışları artıracaktır.

Artan Ziyaretçiler / Olası Satışlar

Web siteniz sosyal medyadan daha fazla ziyaretçi çekecek ve potansiyel müşterileri artıracaktır.

Sizin için ne yapacağız

1 Bloglama

Bir dizi nedenden dolayı bir blog sahibi olmak önemlidir. Web sitenizi taze tutar, içerik oluşturur, arama motoru incelemelerini iyileştirir, çevrimiçi görünürlüğü artırır ve başkalarıyla bağlantı kurmak ve aşağıdakileri oluşturmak için içerik oluşturmak ve paylaşmak için mükemmel bir araçtır.

2 RSS

İçeriğinizi bir RSS beslemesi oluşturmak için kullanabiliriz. Bu, bilgilerinizin kullanıcılara, arama motorlarına ve sosyal medya platformlarına otomatik olarak beslenebileceği anlamına gelir. Aynı zamanda, haberlerin yayınlanmasına, içerik oluşturulmasına veya başkalarıyla paylaşılmasına yardımcı olmak için ilgili endüstri haberlerinin bize gönderilmesini sağlayacağız.

3 Sosyal Dizin

Potansiyel müşteriler giderek daha fazla hizmet sunan şirketleri bulmak için Yelp gibi sitelere yöneliyor. Bu tür sitelerde güncel bilgiler, olumlu yorumlar ve derecelendirmelerle listelenmek daha fazla iş elde etmenize yardımcı olabilir.

4 Sosyal ağlar

Değerli bir demografiye ulaşmak için tasarlanmış sosyal reklamlar hedeflenmiştir.

Başlamak için bugünden daha iyi bir zaman yok

Sosyal Medya herhangi bir işletmenin dijital stratejisinin bir parçası olmalıdır. Bugün başlamaya hazır olmasanız bile, sosyal medya kanallarınızı kurmuş olmanız önemlidir. Geçen her gün, hizmetlerinizle ilgilenen potansiyel takipçilerinizi kaybediyor olabilirsiniz.

Neden Eytemiş Web'i Seçmelisiniz?

Tüm alanlarda uzmanlarımız var

Pazarlama stratejilerini optimize etmek için entegre kampanyalar tasarlayabilmemiz ve uygulayabilmemiz için dijital pazarlamanın tüm alanlarında uzmanlarımız var.

Sözleşme Yok

Sosyal medya kampanyanızı beklemeye almak istiyorsanız, sizi herhangi bir sabit sözleşmeye bağlamayacağız. Kampanyaları gerektiği gibi ve ne zaman isterseniz duraklatabilirsiniz.

Seninle çalışıyoruz

En etkili sosyal medya kampanyasının yürütülmesine yardımcı olmak için sizinle işbirliği yapacağız.

Daha fazla bilgi için lütfen iletişim sayfamızdan bize ulaşın veya iletişim formumuzu kullanın .

Özellikleri
instagram
99%
Facebook
99%
linkedin
90%
GooglePlus
90%
Takip Et :

PROJENİZİ SİPARİŞ ETMEYE HAZIR MISINIZ?

© Eytemiş 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Bize Yazın
Kapat